За авто та гроші замовив вбивство чоловіка колишньої: буковинця засуджено до 10 років

Замовив вбивство цивільного чоловіка колишньої співмешканки – буковинця засуджено до 10 років позбавлення волі.
За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури 42-річного жителя Чернівців визнано винним у готуванні до організації умисного вбивства, вчиненого на замовлення (ч. 1 ст. 14 ч. 3 ст. 27 п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).
Його засуджено до 10 років позбавлення волі.
Прокурори довели, що обвинувачений на ґрунті ревнощів замовив умисне вбивство 29-річного цивільного чоловіка своєї колишньої співмешканки. Як аванс надав так званому «виконавцю» свій автомобіль марки «Volkswagen Passat», а після виконання замовлення обіцяв йому доплатити ще 20 тис. грн.
Виконавець звернувся до правоохоронців, відтак всі подальші дії відбувались під їхнім контролем. 16 червня 2022 року після того, як Нацполіція оприлюднила повідомлення з проханням розпізнати особу чоловіка, знайденого зі слідами насильницької смерті, підозрюваний, розуміючи, що злочин доведений до кінця, покинув своє місце проживання. Був затриманий у квартирі своєї знайомої.
Свою вину обвинувачений визнав повністю.
До набрання вироку законної сили він перебуватиме під вартою.
Досудове розслідування у зазначеному провадженні здійснювали слідчі ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу УСР в Чернівецькій області ДСР НП України.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура
 
 

peredplata

Залишити відповідь