Затримано трьох буковинців, які побили та викрали чоловіка

Затримано зловмисників, які побили та силою затягнули чоловіка в багажник авто – прокуратура Чернівецької області.

За процесуального керівництва Чернівецької місцевої прокуратури,08.07.2020 зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальногоправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 Кримінальногокодексу України (незаконне позбавлення волі, вчинене за попередньою змовоюгрупою осіб, що супроводжувалось заподіянням потерпілому фізичнихстраждань).

Як повідомлялось, по вулиці Січових Стрільців у Чернівцях невідомі особи побили чоловіка, силою затягнули його в багажник авто та поїхали в напрямку села Магала Новоселицького району.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що 7 липня 2020 троє мешканців Новоселицького району Чернівецької області віком 24, 28 та 37 років, за попередньою змовою між собою, на ґрунті раніше виниклого конфлікту з 24-річним потерпілим, нанесли останньому тілесні ушкодження. Після чого, застосовуючи фізичну силу, помістили потерпілого в багажник автомобіля марки «ВАЗ 2103» та поїхали з місцяподії.

Працівники Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області оперативно розшукали правопорушників та затримали їх у порядку ст.208 КПК України.

09.07.2020, Першотравневий районний суд м.Чернівці обрав підозрюваним запобіжні заходи, а саме 28–річному підозрюваному – у вигляді особистого зобов’язання, а двом іншим чоловікам – домашній арешт у період доби з 22 год до 06 год.

Досудове розслідування триває.