Чернівчанин за торгівлю наркотиками засуджений до 4 років тюрми

Чернівецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 39-річного чернівчанинау вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів, вчинене за кваліфікуючими ознаками – повторно, особою, яка раніше вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ст.307 КК України).

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, будучи раніше судимим за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, маючи не зняту та не погашену у встановленому законом порядку судимість, у невстановленому органом досудового розслідування місці та невстановлений час, придбав з метою подальшого незаконного збуту наркотичний засіб, який зберігав безпосередньо при собі. Про це інформує  Чернівецька місцева прокуратура.

У подальшому, у грудні минулого року та березні поточного року, чоловік тричі незаконно здійснив збут таблеток «Субітекс», які містять у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено – бупренорфін, отримавши за це грошові кошти у сумі 2070 грн.

Окрім того, у ході санкціонованого обшуку помешкання обвинуваченого правоохоронцями було виявлено та вилучено канабіс, який є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено.

Суд призначив чоловікові покарання із застосуванням ст.69 Кримінального кодексу України у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі без конфіскації майна.

Вирок суду ще не набрав законної сили.

 

 

peredplata