Прикордонники Буковини виявили схованку цигарок на суму близько 1,5 млн грн

У Чернівецькій області в межах Путильського та Вижницького районів прикордонниками Чернівецького загону у двох випадках вилучено понад 32 тисячі пачок сигарет різних марок.

Так, вчора, 24 вересня, в ході реалізації випереджувальної інформації співробітників оперативних підрозділів й офіцерів відділу внутрішньої та власної безпеки, в межах відділів «Фальків» та «Селятин» виявлено місце накопичення  та транспортний засіб з безакцизними тютюновими виробами. Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

У першому випадку, що відбувся на ділянці відділу «Фальків», групою реагування під час пошукових заходів, за 500 метрів до кордону з Румунією, виявлено схованку з тютюновими виробами. Добре замаскована гіллям листяних порід дерев, схованка була ледь помітною. Проте, саме у ній знаходилися ящики із сигаретами марки «Marble», у кількості 17 500 пачок, які вже були підготовлені до подальшого транспортування на територію сусідньої країни.

У другому випадку, також спрацювали співробітники оперативних підрозділів та група реагування відділу «Селятин». Саме вони на одній із доріг, в межах контрольованого прикордонного району, зупинили позашляховик  марки «PAJERO SPORT» української реєстрації. В автомобілі  знаходився водій та його пасажир, обидва мешканці Селятина. Під час огляду салону автівки правоохоронцями були виявлені ящики в яких знаходилося 15 тисяч пачок сигарет марки «Ashima».

Наразі тривають заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушення. В обох випадках сигарети вилучено та буде передано співробітниками Національної поліції та ГУ ДФС в Чернівецькій області.

За попередньою оцінкою, в обох випадках втрати пачкарів сягнули близько 1,5  мільйона гривень, зважаючи на ринкову вартість сигарет марки «Ashima» та «Marble».

 

 

 

 

peredplata