Чернівецькі поліцейські викрили чоловіка, який незаконно заволодів майном буковинців.

 

Слідчі підрозділи поліції Чернівецької області розслідують декілька випадків шахрайських дій зловмисника та перевіряють його на причетність до інших аналогічних правопорушень. За скоєння низки майнових злочинів йому загрожує позбавлення волі.

До різних підрозділів поліції Чернівецької області надійшла низка заяв буковинців щодо незаконного заволодіння їхнім майном. Внаслідок протиправних дій зловмисника потерпілі втратили дорогу комп’ютерну техніку та мобільні телефони.

Розглянувши звернення заявників, поліцейські з’ясували, що 22-річний чернівчанин входив у довіру до малознайомих осіб, брав у них коштовні ноутбуки й стільникові телефони в тимчасове користування або для ремонту й здавав їх до ломбардів. Попередньо правоохоронці встановили причетність чоловіка приблизно до 10 таких випадків.

Наразі слідчі поліції здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях, розпочатих за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та вирішують питання повідомлення зловмиснику про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/cherniveczki-policzejski-vikrili-cholovika-yakij-nezakonno-zavolodiv-majnom-bukovincziv/

Новини Партнерів