Взяв 25 тисяч гривень: повідомлено про підозру головному інспектору Управління Держпраці в Чернівецькій області.

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури повідомлено про підозру головному інспектору Управління Держпраці в Чернівецькій області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).ЗРОБИВ СОБІ “ПОДАРУНОК” / 

За даними слідства, під час перевірки закладу з надання послуг харчування в Новоселицькому районі інспектор держпраці виявив порушення трудового законодавства, яке полягало у використанні праці неоформлених працівників. За непритягнення фізичної особи-підприємця до відповідальності та не вжиття заходів держаного нагляду інспектор вимагав та одержав від підприємця 15 тис. грн неправомірної вигоди.

30 грудня 2020 року 37-річного інспектора затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 10 тис. грн.

Заходи з викриття проводились за оперативного супроводу Управління СБУ у Чернівецькій області. Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП в Чернівецькій області.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, – інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області