На Буковині судитимуть організатора та двох працівниць турфірми, які продавали підробні сертифікати на відсутність коронавірусу

Підробка сертифікату щодо відсутності коронавірусної інфекції – на Буковині судитимуть організатора та двох членів ОЗГ.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура. 

Чернівецька обласна прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальні акти відносно організатора та двох членів ОЗГ, за підроблення офіційних документів (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358  КК України).

За даними слідства, 67-річний буковинець організував злочинну схему особистого збагачення шляхом виготовлення та збуту підроблених документів для громадян, які бажали виїхати до країн Європейського Союзу, а саме медичних довідок щодо відсутності коронавірусної інфекції SARS-CoV-2. До незаконної діяльності він залучив двох чернівчанок, віком 34 і 48 років.

Встановлено, що організатор, займаючись діяльністю пов’язаною із транспортними перевезеннями, в тому числі пасажирськими перевезеннями осіб в країни Європейського союзу, розробив план злочинних дій направлених на отримання неконтрольованого державою прибутку в результаті підроблення та збуту підроблених документів, зокрема  медичного сертифікату про відсутність коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

До злочинної діяльності чоловік залучив двох працівниць туристичної фірми, одна з яких отримувала від нього копії документів осіб, які бажали виїхати до країн Європейського Союзу, а інша –   безпосередньо підробляла медичний сертифікат щодо відсутності коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.