На Буковині поліція затримала дві вантажівки з деревиною: вантажівки та вантаж підлягають арешту

Правоохоронці задокументували два факти незаконного перевезення лісодеревини на території Чернівецької області. Наразі вирішується питання про арешт транспортних засобів та вантажів.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Співробітники групи реагування патрульної поліції Чернівецького районного управління поліції у селах Кам’яна та Банилів-Підгірний зупинили вантажівки з лісодеревиною. Водії цих автомобілів перевозили деревину хвойної породи. Правоохоронцям кермувальники пояснили, що роблять це для власних потреб та не мають дозвільних документів для такої діяльності.

Слідчо-оперативна група, яка приїхала для оформлення протиправних дій, здійснила заміри деревини для встановлення суми завданих збитків.

За фактами правопорушень слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за статтею 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські звернулися до суду з клопотанням про накладення арешту на вилучені транспортні засоби і вантажі. Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють походження лісодеревини та законність її перевезення.