На Буковині затримано прикордонника на отриманні хабаря за безперешкодне переміщення товарів

1500 доларів США за переміщення через державний кордон засобів для захисту рослин – на Буковині викрито військовослужбовця.
 
Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.
 
За процесуального керівництва Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру інспектору прикордонної служби одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
 
За даними слідства, старший сержант військової служби за контрактом одержав від мешканця Буковини 1500 доларів США хабара за безперешкодне переміщення товарів – засобів для захисту рослин через державний кордон України до Молдови.
 
Досудове розслідування триває.
 
Затримано військовослужбовця в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
 
Викриття злочину здійснювалося прокуратурою спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за матеріалами та спільно з оперативними працівниками Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Національної поліції України, відділу внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України.