У Чернівцях група шахраїв, яка скуповувала житло у неблагополучних громадян, отримала вирок суду

Афера на понад 4 млн грн – підозрюваному у шахрайстві буковинцю, який переховувався від слідства, обрано запобіжний захід

Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.

Шевченківський районний суд м. Чернівці задоволив клопотання сторони обвинувачення щодо обрання міри запобіжного заходу 55-річному чернівчанину, підозрюваному у шахрайстві, вчиненому у великих та в особливо великих розмірах (ч.ч.3, 4 ст.190 КК України).

Нагадаємо, троє буковинців шахрайським шляхом заволоділи нерухомим майном неблагополучних чернівчан. Учасники шахрайської схеми входили до них у довіру, переконували у необхідності та вигідності продажу чи обміну їх нерухомого майна. Надалі, потерпілих переселяли в орендоване житло, а отримані від продажу їх майна кошти, учасники злочинної групи розподіляли між собою. Потерпілим заподіяно шкоду на понад 4 млн грн.

Організаторці обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, з альтернативою внесення застави в сумі 1,5 млн. Її спільниці – тримання під вартою, з альтернативою внесення застави в сумі  600 тис. грн. Ще один співучасник переховувався від органів слідства. Сьогодні, 12 серпня, йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, з альтернативою внесення застави в сумі 1,7 млн грн.