Буковинцю, який влаштував стрілянину на власному весіллі загрожує до 7 років тюрми

Поліцейські миттєво відреагували на поширені у соціальних мережах відеозаписи із фіксацією кримінального правопорушення. Правоохоронці здійснили низку оперативно-розшукових заходів і зібрали докази причетності жителя Чернівецького району до хуліганських дій та незаконного поводження зі зброєю.

Під час досудового розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури поліцейські встановили всіх учасників, час, місце і обставини правопорушення, провели санкціоновані обшуки й зібрали доказову базу.

Так правоохоронці з’ясували: бажаючи самоствердитися шляхом вчинення хуліганства у громадському місці, 27-річний наречений розпочав хаотичну стрільбу з мисливського карабіна, який належить його товаришу. Своїми діями чоловік грубо порушив громадський порядок і наразив на небезпеку оточуючих.

Також співробітники поліції звернулися до суду з клопотанням щодо обрання хулігану запобіжного заходу. Суд постановив застосувати до порушника запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та поклав на нього низку процесуальних обов’язків.

За результатами досудового розслідування слідчі поліції склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Обвинуваченому інкримінують скоєння злочинів, передбачених частиною 4 статті 296 (Хуліганство) та частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. За хуліганські дії із застосуванням вогнепальної зброї та незаконне поводження з нею підозрюваному загрожує до 7 років позбавлення волі.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

peredplata