З’ясовували стосунки за допомогою зброї: двох буковинців засуджено до позбавлення волі

Хуліганство із застосуванням зброї – двох  буковинців засуджено до позбавлення волі Чернівецька обласна прокуратура.

Чернівецька окружна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно двох громадян, які застосовуючи заздалегідь заготовлений для нанесення тілесних ушкоджень предмет, вчинили хуліганській дії відносно жителя Чернівецького району (ч. 4 ст. 296 КК України).

Встановлено, що  двоє жителів села Петрашівка Чернівецького району (1990 та 1991 років народження), за попередньою змовою, прибули на територію приватного домогосподарства жителя смт Красноїльськ, щоб з’ясувати стосунки з господарем будинку, який співмешкав з дружиною одного з фігурантів кримінального провадження.

Під час конфлікту, маючи при собі зброю невстановленої марки, чоловіки почали стріляти в повітря, згодом в потерпілого. Крім того, нанесли йому тілесні ушкодження та втекли з місця скоєння злочину.

За даними слідства, один з хуліганів (30-річний чоловік) неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. На момент скоєння вказаного кримінального правопорушення був засуджений за крадіжку та звільнений від відбування основного покарання з іспитовим строком.

Вироком Сторожинецького районного суду його за сукупністю злочинів засуджено до 4 років позбавлення волі. 29-річного правопорушника засуджено до трьох років позбавлення волі.

Рішення ще не набрало законної сили.