Упродовж січня поліцейські Буковини виявили майже 130 нетверезих водіїв

За перший місяць 2022 року працівники груп реагування поліції Чернівецької області склали 128 протоколів за керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Про це інформує відділ комунікації поліції Чернівецької області.

За таке порушення поліцейські склали на винних осіб адмінпротоколи за статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вказані протоколи правоохоронці скерували до суду для розгляду.

Варто пам’ятати, що стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння знижує увагу та швидкість реакції. Нетверезий водій викривлено сприймає навколишнє оточення. Ці чинники можуть стати причиною ДТП з тяжкими наслідками – довготривалою втратою здоров’я або навіть загибеллю людей.

Поліція Чернівецької області закликає громадян не ігнорувати Правила дорожнього руху. Не сідайте за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Пам’ятайте, що за такі дії законодавством передбачена не тільки адміністративна, але й кримінальна відповідальність.

Будьте відповідальними та не наражайте на небезпеку себе й оточуючих.