Професор і журналіст Микола Тимошик у Чернівцях презентує своє нове видання “Змосковлення Буковини”

28 березня, об 11.00 у залі селекторних нарад (к. 418) Чернівецької ОВА відбудеться презентація книги “Змосковлення Буковини” професора Миколи Тимошика.

Про це йдеться на сайті кафедра журналістики ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Двотомник професора Тимошика розповідає, як у підрадянську добу буковинської історії московські провідники комуно-більшовицької влади та їхні представники на місцях діяли одними й тими ж методами.

Гранатам та танкам завжди передувала агітація, пропаганда, ідеологія. А ще – чужа мова, чужа віра, чужа церква. Разом узяте активно й у різний спосіб насаджувалося. На рівні свідомості, мислення, переконань, знань, способу поведінки. Освіта, наука, кіно, театр, література, преса, телебачення, радіо, книга, бібліотека – все підпорядковувалося єдиному управлінню і контролю з боку безроздільно правлячої партії.

Про це, власне, йдетьсяу цікавій науково-популярній формі з фотографіми та документами тієї доби ви зможете познаймитися на шпальтах нової книги “Змосковлення Буковини”.

Про автора

Микола Тимошик – доктор філологічних наук, професор, журналіст, публіцист, письменник.

Після закінчення факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка отримав направлення на роботу в Чернівці. Упродовж 1978-1986 років працював кореспондентом, зав. відділом обласної гати «Радянська Буковина», головним редактором обласної газети «Молодий Буковинець».

Автор 26-ти одноосібно написаних книг з різних ділянок українознавства.

Як учений із лекціями і наук. повідомл. виступав на запрошення наукових, навчальних та освітніх закладів у Великій Британії, Бельгії, Ізраїлі, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Німеччині, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччині, США, Франції, Швейцарії та Швеції.

Як журналіст, публіцист активно співробітничає із низкою всеукраїнських та зарубіжних часописів. Ведучий кількох авторських програм по Національному радіо.

peredplata

Залишити відповідь