На Буковині триває набір до стрілецького батальйону: як туди потрапити

На Буковині триває набір до стрілецького батальйону. На службу запрошуються вмотивовані громадяни, віком від 18 до 60 років, зокрема й без досвіду проходження військової служби. Для всіх військовослужбовців батальйону буде проведена відповідна підготовка.

Про це повідомили у Чернівецькому обласному ТЦК та СП

Пропонують службу чоловікам і жінкам, як на бойових посадах, так і тилових – кухарів, фінансистів, медиків та зв’язківців.

“✔️Закликаємо приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашої області.

✔️Забезпечення батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

✔️Командиром окремого стрілецького батальйону є фаховий офіцер із бойовим досвідом.

✔️Охочі вступати до лав стрілецького батальйону Чернівецької області можуть звертатися до рад територіальних громад за місцем проживання, а також до районних і міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки”, – повідомили у військкоматі.

peredplata