У селі Великий Кучурів влаштували свято до Дня Збройних сил України

  Напередодні Дня Збройних сил України в селі Великий Кучурів, відбулась зустріч військовослужбовців, які проходять строкову військовуслужбу, із матерями та рідними.

П’ятеро юнаків влаштували для рідних справжнє свято, несподівано прибувши додомуз різних військових частин. Матері не стримували сліз, обіймаючи хлопців та в водночас пишалися ними. До батьків юнаків, яким не вдалося приїхати сьогодні,звернулися строковики та запевнили, що і в їхніх синів все гаразд, адже військова служба не є складною, до того ж, надає впевненості та робить з них справжніх чоловіків.

         Заступник обласного військового комісара підполковник Валерій Антаначук вручив матерям подяки, квіти та висловив вдячність, за те, що виховали гідних синів, справжніх патріотів свого народу, які є прикладом для інших.

          Голова місцевої громади Василь Тодеренчук наголосив, що в їх селах шанують та люблять своїх військових, пишаються ними та всіляко підтримують. Це було відчутно і завдяки виступам місцевих художніх колективів, співаків, школярів, які співали і танцювали, аби влаштувати справжнє свято під керівництвом начальниці відділу освіти місцевої громади ГарафіниМінтенко.

          Підтримав ініціативу зробити такі заходи традиційними для всієї Буковини і заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Він подякував юнакам, які сумлінно несуть службу і їх батькам за виховання, а також громаді та всім, хто долучився до організації заходу.

          В загальноосвітньому навчальному закладі, названому на честь загиблого Кіборга Володимира Бузенко, уродженця села Великий Кучурів, була присутня його мати. Пам’ять проГероя та всіх загиблих буковинців вшанували хвилиною мовчання та спогадами про їх подвиги заради нашого мирного життя.

Хлопцям, повернуться довійськовихчастин для продовженняслужбиізчисленнимитеплимипобажаннями та відчуттям, щовдомаїхшанують та з чекають.

 

 

Пресслужба Чернівецького ОВК.

 

 

 

 

Новини Партнерів