600 буковинців поповнили лави Збройних Сил України

З початку року понад 600 буковинців поповнили лави Збройних Сил, здебільшого – підрозділів, які розташовані в Чернівецькій області. Для тих, хто обрав військову справу своєю професією, держава гарантує фінансову стабільність, надає соціальну підтримку та можливість кар’єрного розвитку. Укладаючи контракт, військовослужбовець отримує впевненість, що найближчі кілька років він буде забезпечений роботою і разом з тим виконуватиме почесне завдання.

Під час служби є змога безкоштовно здобути вищу освіту, отримати водійське посвідчення, здобувати військові звання, вивчати іноземну мову, а також брати участь в миротворчих місіях.

Освоїти новий військових фах, в тому числі й за відсутності досвіду служби,можна всього за кілька місяців в навчальному центрі.Для тих, в кого перерва у службі становить не більше п’яти років та є відповідна військова спеціальність – можливе направлення напряму в частину.

         Наразі проводиться набір чоловіків і жінок в підрозділигірсько-штурмової бригади та десантно-штурмової бригади, які розміщені в Чернівецькій області. Частини пропонують бойові та не бойові посади з грошовим забезпеченням, що на 23% є вищим ніж в інших. Рядовий в середньому отримує 13000 гривень, а врайоні ООС на другій і першій лінії -20000 та 30000 гривеньвідповідно.Найбільш затребуваними є спеціальності екіпажів бойових машин, водіїв та санінструкторів.

 Житло, речове та продовольчезабезпечення, медичніпослуги, пільговесанітарно-курортнелікуванняпередбаченоза державний кошт.

При укладанні першого контракту виплачується допомога від 16800 гривень залежно від звання, щорічно – кошти на оздоровлення в розмірі місячного заробітку.

         Про перелік вакантних посад та умови служби можна дізнатись в комісаріатах та за телефонами: 0509480349, (0372)524349.