Щаслива “развєдьонка”: як склалася доля Людмили путіної, яка знала про чоловіка ВСЕ

Про особисте життя президента Росії, який 24 лютого підло розв’язав війну в Україні, відомо мало. Лише іноді в пресі ховається інформація про його коханок, серед яких “почесне місце” займає олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва, і позашлюбних дітей, що живуть в Швейцарії.

Єдиною дружиною президента рф, з якою він прожив у шлюбі 30 років, була Людмила Путіна.

 

 

Коли саме шлюб почав тріщати по швах точно невідомо. Імовірно проблеми у подружжя почалися ще в 2001 році, коли Путін познайомився з Кабаєвої.

 

З 2006 року пішли чутки про їхній роман, а в 2015 році швейцарські журналісти повідомили, що гімнастка народила від Путіна дитину в приватній клініці Clinicа Sant’anna.

Що відомо про Людмилу Путіної?

Майбутня перша леді народилася 6 січня 1958 року в Калінінграді її батько був робітником на заводі, а мати — касиром. З дитинства Людмила мріяла стати актрисою і навіть відвідувала драмгурток.

В юності жінка працювала не на найпрестижніших професіях: листоношею, токарем, санітаркою, керівником драмгуртка і навіть стюардесою калінінградських авіаліній. У 1986 році закінчила Ленінградський державний університет за спеціальністю філолог-романіст. У 1990-1994 роках працювала викладачем німецької мови у своєму ж університеті.

На початку 90-х на концерті Аркадія Райкіна Людмила познайомилася з Володимиром Путіним. Варто відзначити, що це було побачення наосліп, яке організував жінці її друг.

У 1983 році Володимир і Людмила одружилися. У 1985 і 1986-му у пари народилися дочки. Коли Путін прийшов до влади, Людмила намагалася всіляко уникати уваги. Винятки становили заходи, передбачені протоколом.

 
Публічно вона завжди підтримувала чоловіка, хоч в той час, коли Путін був главою ФСБ, в інтерв’ю журналістам говорила наступне: “Це жахливо. Ми більше не зможемо спілкуватися один з одним. Жахлива ізоляція. Не буде більше можливості подорожувати куди захочемо, не буде більше можливості говорити що захочемо. А я тільки почала жити”.

 

 

Відносини подружжя явно були неідеальними. Людмила розповідала, як ловила таксі, щоб дістатися до пологового будинку під час сутичок, в той час як Путін був у відрядженні. Жінка хотіла назвати дочку Наташею, проте чоловік грізно заявив, що дівчинку назвуть Машею.

“Я була в сльозах. Але потім я зрозуміла, що вибору в цьому питанні немає, і моєю дочкою буде Маша”, – розповідала вона.

Також Путіна нібито розповідала, що, коли Путін працював у КДБ, виявляв до неї насильство і мав позашлюбні зв’язки.

У 2013 році подружжя розлучилося, нібито тому що Людмила рідко бачила чоловіка і не хотіла публічності.

“Вся моя діяльність і робота пов’язана з публічністю, з абсолютною публічністю. Комусь це подобається, комусь-ні, але є люди, які абсолютно з цим не сумісні. Ось Людмила Олександрівна відстояла цю вахту в дев’ять років. Це спільне рішення”,-прокоментував Путін 30-річний шлюб.

“Це дійсно було нашим спільним рішенням. Наш шлюб завершений у зв’язку з тим, що ми практично не бачимося, Володимир Володимирович повністю занурений в роботу, діти наші виросли, вони живуть кожен своїм життям. Загалом, так склалося, що у кожного своє життя, і я дійсно не люблю публічності і перельоти для мене складні”, – заявила вона.

 

 

 

Варто відзначити, що Людмила не довго ходила в “разведенках” і через 3 роки вийшла заміж за керівника Центру розвитку міжособистісних комунікацій та видавничого дому “Літературне навчання” Артура Очеретного і змінила прізвище. Чоловік молодший за дружину на 20 років.

 
 
 

 
 

 

Путіна має кілька квартир в Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, елітну нерухомість в Підмосков’ї. Крім цього вона володіє віллою у Франції.

Перший і на даний момент єдиний випадок, коли сім’ю Очеретних змогли сфотографувати разом, стався в 2017 р в лондонському аеропорту Хітроу

https://stars.clutch.net.ua/uk/81755-schastlivaya-razvedenka-kak-slozhilas-sudba-lyudmily-putinoy-kotoraya-znala-o-muzhe-vse?fbclid=IwAR0mn53vHr6VPZszaSY-wD1z76ekhjRZBjtRteWKWAeg3GZftDlq6BjaOMU

peredplata