У Кіцмані почались бунти

Кіцмань забурлив, заклекотів, зашумів, завирував…

Кіцмань забурлив, заклекотів, зашумів, завирував…

І все, напевне, через половинчасті дії голови Кіцманської об’єднаної громади Сергія Булеги.

Він нібито звільнив всіх заступників, основу котрих складали ”стерв’ятники гнізда пальчевського”, але не до кінця. Якщо рубати, то треба рубати відразу. Натомість голова пішов у відпустку, а пальчевці оговталися і почали діяти. Вони тепер стали на захист дружини одного із пальчевців, директорки школи і 1 вересня влаштували бунт в місті. Вчителі, батьківський комітет, діти вийшли на вулиці, пішли до міськради.

Булега в той час був у відрядженні. Виконував обов’язки голови Косар. Розлючені люди на емоціях навіть погрожували Косарю.

Я не знаю, як ставиться до таких акцій поліція і закон, але у час військових дій в час дії військового стану влаштовувати масові акції та погрожувати представникам влади жорстко карається законом.

Даремно Булега уникає від вирішення кінцевого питання звільнення пальчеківців. воно само не вирішиться. він змушений діяти. А не йти у відпустку відразу після сесії, котра підтримала рішення про звільнення заступників. І тепер, коли стався бунт, він у відрядженні.

Його відсутність у місті – це слабинка, яку відразу відчують люди і пальчевці її використовують. Вони будуть діяти і діяти до того часу, поки їм не дадуть добряче по руках.

І це повинен зробити голова міста і закон України.

Фото з відкритих джерел.

На відео: розлючені демонстранти у міській раді гаряче дискутують з Косарем, представником влади.

Залишити відповідь