“У страху очі великі”

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-“У страху очі великі”, кажуть в народі…
Це я про озвyчений Володимиром Зеленським державний переворот під кодовою назвою “Майдан 3”, який начебто готують спецслужби Росії.
Чесно кажучи, не хочeться навіть хоч якось коментувати цю нісенітницю. Відразу згадав про підготовку “держперевороту” і його фінансування Ринатом Ахметовим. Про це Володимир Зеленський кілька років тому так само публічно i так само “переконливо” розповідав під час своєї річної прес-конференції. І що, чим закінчилось? Ахметова та інших учасників того “заколоту” посадили, чи засудили? А ще у нас були “шатуни”. Пам`ятаєте? Ще була ПВК Семена Семенченка. Чи був його “злочин” та інших ветеранів війни доведений у суді? Також ні.
Так само і цей “Майдан 3” — з тієї ж серії. Тому, розслабтесь, черговий “Майдан”, який склепали на скору руку конспірологи з Офісу президента відміняється. А от 10 років з початку проведення “Євромайдану” я відзначу і привітаю з десятилітнім ювілеєм “Революції гідності” усіх друзів і побратимів, з якими я там був на барикадах.
***
Пану Володимиру Зеленському не зайве було б згадати народну історію про хлопчика, який пас вівці. Він не раз гукав до людей: вовки, вовки… рятуйте! Люди прибігали на поміч, але ніякого вовка не було. І людям ця історія хлопчика-пастуха набридла. Проте одного разу на стадо овець таки дійсно напали вовки. Хлопчик-пастух зачав знову волати: вовки, вовки… рятуйте! Однак вже ніхто не повірив крикам хлопчика. Подумали, що це його чергова дурна витівка…

peredplata

Залишити відповідь