​​Сокирянський князь Василь Козак «готовий свататися навіть з Путіним»! Його цитата!

​​Сокирянський князь Василь Козак «готовий свататися навіть з Путіним»! Його цитата!

 

Про все по порядку, а поки про гроші.

Скільки статків задекларували сокирянський міський голова Василь Козак та його син нардеп Володимир Козак?

 

Козак Василь Васильович (батько) – разом з дружиною зберігає 182 тис дол. Мають у власності 400 тисяч квадрадтних метрів землі.

Володимир Козак (син) – разом зі своєю дружиною зберігають понад 706 тисяч доларів (28 млн грн) – як ми звикли, усе найкраще – дітям. У власності мають три квартири у Києві на 100-117 кв.м., 7 дороговартісних прикрас і годинників, вартістю понад 10 млн грн., Porsche Cayenne за 3 млн, Mercedes-Benz GL-Class за 2 млн.

 

Важливо зауважити, що сокирянський міський голова Василь Козак, починаючи з 1994 року, усе життя працював в органах влади – то депутат райради, то облради, то голова РДА, то голова райради, то міський голова. Постійно «на службі в народу». А звідки десятки мільйонів статків? Щедрий народ очевидно! 

 

А юний син Володимир Козак просто отримав хорошу спадщину, потім і місце в партії «Слуга народу», що дозволило йому стати нардепом. І таким нардепом, який ніколи не виступає і якого, мабуть, ніхто й не знає. Спитай пересічного буковинця, хто такий Володимир Козак – згадають або батька, або регіонала Тараса Козака. В принципі, дуже близько.

 

Якщо ви не знали – регіонал Михайло Папієв і покійний Геннадій Кернес – це свати Василя Козака. Потоваришували вони ще тоді, коли Янукович у 2010 році призначив Василя Козака головою Сокирянської РДА. 

 

Про дочку Козака Юлію теж забути неможливо. Саме вона одружена із сином Кернеса. У жовтні 2021 року, коли вже була інформація про підготовку повномасштабної війни, вона виклала фотографію біля Кремля, а у відповідь українським коментаторам написала «дуже смішний» анегдот: «Встречаются два бандеровца, один другому и говорит: – А я москалям гадость сделал! – Какую? – Я им на Красной площади насрал! – И шо, они тебе ничего не сделали? – А я по-тихому, не снимая штанов!».

 

Навряд чи можна дивуватися позиції доньки, яка зростала у лоні регіоналів, а її батько зовсім нещодавно заявляв наступне: «Кернес – мій сват по доньці. Я при всіх казав, щоб навіть у Путіна була донька чи син – най буде моїм сватом», – сказав Василь Козак.

peredplata