Вже п`ять країн можуть відправити своїх військових в Україну

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя: 
-Вже п`ять країн не виключають можливість відправки своїх військових в Україну: Франція, Естонія, Литва, Нідерланди, Канада… Хто наступний?
Канада може відправити своїх військових в Україну, але не для участі в бойових діях. Про це заявив глава Міноборони країни Білл Блер, передає Toronto Star.
За його словами, канадські військові могли б розміститися далеко від лінії фронту, щоб РФ не могла запідозрити їх у безпосередній участі у бойових діях. Вони могли б брати участь у підготовці підрозділів ЗСУ.
“Я не хочу розміщувати особовий склад канадських збройних сил десь поряд із театром бойових дій, де може здатися, що ми беремо на себе будь-який компонент бойової ролі”, – сказав міністр.
Варто відзначити, що ще кілька днів тому Білл Блер був проти відправки канадських військових до України. Він говорив, що Канада продовжить надавати допомогу українській армії, але не має наміру розміщувати свої підрозділи на території України.
Ще раз нагадаю! Сенсацією стала заява президента Франції Еммануеля Макрона, який більше не відкидає використання своєю країною наземних військ в Україні, щоб запобігти перемозі РФ.
Прем’єр Естонії Кая Каллас заявила, що союзникам треба обговорювати всі можливості для поразки Росії.
Нідерланди не виключають можливості відправлення військ до України, але при цьому вважають, що зараз ще “не час говорити про такий сценарій”.
Детальніше на цю тему читайте у попередніх дописах.

peredplata