Крим має бути або українським, або безлюдним!

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Десять років після окупації Криму на його території не будувалися оздоровчі комплекси, санаторії, клініки, дитячі оздоровчі табори, нові туристичні маршрути або щось інше корисне для людей. Натомість Росія ціле десятиліття перетворювала півострів на стратегічну воєнну базу континентального значення, нафаршировану військовими кораблями, протиракетними комплексами, військовими літаками, аеродромами…
А попервах було дійсно моторошно дивитися, як мальовничий, красивий півострів з його лагідними морськими берегами і дивовижним природним ландшафтом перетворювався на якогось велетенського і жахливого наїжаченого хижого звіра.
І, порівняно, небагато часу знадобилось воїнам України, аби від цієї наїжаченої воєнної бази, котра розпростерлася по усьому півострові, від Чорноморського флоту РФ, ППО, аеродромів на окупованому Kриму майже нічого не залишилось.
Лише протягом минулої ночі десяток ракет ATACMS знищили дивізіон C-400 в районі Джанкоя та два дивізіони С-300 біля Чорноморського та Євпаторії разом з радарами. Фактично уся 31 дивізія ППО РФ, що базується в Криму, паралізована.
Жодна із запущених україною ракет не була збита.
Крим має бути або українським, або безлюдним!

peredplata

Залишити відповідь