«БАТЬКІВЩИНА» ПЕРЕХОДИТЬ В ОПОЗИЦІЮ: заява фракції

Заява фракції «Батьківщина» за результатами ухвалення закону про розпродаж української землі 13 листопада 2019 р.: «Президент Зеленський перетнув червоні лінії. Фракція «БАТЬКІВЩИНА» ухвалила рішення перейти в опозицію».

Фракція “Батьківщина” заявила про перехід в опозицію до влади, заявила її лідер Юлія Тимошенко.

“Наша команда заявляє про перехід партії “Батьківщина” в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності”, – сказала Тимошенко на брифінгу в середу в Києві.

Вона підкреслила, що “Батьківщина” не підтримує розпродаж землі, приватизацію стратегічних об’єктів і залишається з народом.

Тимошенко нагадала, що її команда “з першого дня приходу нового президента (Володимира Зеленського – ІФ) у владу прийняла рішення підтримувати його, не переходити в опозицію” і “допомагала, як могла своїми порадами, голосуваннями”.

За її словами, це тривало до середи, 13 листопада, поки не був прийнятий у першому читанні законопроект щодо продажу сільськогосподарської землі, який суперечить національним інтересам України.

“Сьогодні президент України Володимир Зеленський перейшов всі “червоні лінії”. За його дорученням проголосований закон щодо продажу землі сільськогосподарського призначення”, – підкреслила Тимошенко.

Як повідомлялося, цього дня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2178-10 “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”. За відповідне рішення проголосували 240 народних депутатів у середу. Рішення, зокрема, підтримали 227 депутатів фракції “Слуга народу” і 13 позафракційних депутатів.

 

Новини Партнерів