Остап Дроздов: Авіакaтастрофа свідчить про те, що ми є країною-ніхто, бо всі країни перегризуть горло за кожного свого громадянина, а Україна навіть не буде запитувати ні про що

 
Авіакатастрофа свідчить про те, що ми є країною-ніхто, бо всі країни перегризуть горло за кожного свого громадянина, а Україна навіть не буде запитувати ні про що.

 
Ворог зрозумів, що невійськові методи набагато ефективніші, їм не треба захоплювати цю країну, якщо болото зелебобиків в кілька мільйонів є просто ніякі.
 
Уявімо собі, якби нас було 40 мільйонів гордих, з хребтом, які перегризуть горло ворогові. Це був би в центрі Європи один із найбільших і найсильніших гордих народів. У нас маленька Чехія в середині України притомних, пасіонарних активних українських людей. Решта – приросійська зона. 20-й рік – це рік переклички на предмет притомності, бажання входити в український світ.
 
Історія брехливого Оману – це є історія для зелебобиків. Приватна особа, що смішить москалів на москальські теми, може відпочивати, де завгодно. Але преЗЕдент що робив у країні, яка в чорному списку ЄС, де назріває війна, чому попхався в зону потенційних бойових дій? Питання: що він там робив, у цій специфічній країні у специфічний час.
 
Лінійка вивертів і дешевих грубих пояснень: поїхали в Буковель, подуркували. Пізініше вилізло «сонечко» з Оману, і починається порція наступної брехні. Полетів рейсовим літаком, якого взагалі немає. Наступна брехня – полетів за власний кошт, але перед тим полетіла охорона за державний кошт готувати, застеляти йому килими. Брехлива команда заривається ще глибше: офіційний візит , проте в пресі жодним чином про це не згадано, не було зустрічі в аеропорту. На ходу почали придумувати зустрічі з міністром (тим, що підтримує Іран). Перша леді вийшло в шльопанцях, а теща задіяна в офіційному візиті, налагодженні зв’язків із країною із сумнівним авторитетом.
 
З Оману повертаєшся засмаглим, а з омани – ніколи не повертаєшся або повертаєшся засліпленим. Початок 20-х років починається із сильного руху «Є різниця». Ключове слово у 2020 році – ідентичність, визначення, хто я. Двадцятий рік буде роком прозріння для сегменту, якому небайдуже, і з’ясування, скільки нас є, хто здатен переламати течію «Мнєкакаяразніца».
 
Зелена влада чітко дала зрозуміти, що все ненависне для них українське вони хочуть помножити на мінус, на зелебобічну масу, і на виході отримати країну нулів. Це мрія малоросійського преЗЕдента. Вони будуть начиняти нашу країну тотальним пофігізмом, какяразніца, амнезією, позбавленням національної пам’яті , зневагою до всього українського. На виході отримаємо країну «Амнєвсьоравно», де є мовчання акваріумних рибок, яких треба наділити правом голосу, і бекання отари овець, яких просто регулярно потрібно годувати.