Губернатор Осачук! На вихід!

Те, що спробували зробити судді КСУ, називається конституційним переворотом. Або, простіше сказати, – зрада України! Вони спочатку відмінили обов’язкове декларування доходів. І почали всі кричати: «Ховають свої статки! Незаконно збагачуються!». Навіть наводили приклад придбання землі у Криму головою суду Тупицьким. Але там не про захмарні багатства йдеться. Там про зраду треба у всі дзвони бити. Бо землю суддя придбав у ворога України – Росії. І він підпорядковується законам тієї держави.  З ним разом і всі 9, окрім 4 суддів КСУ. Як з’ясовується, кожен з тих, хто голосував за відмінну електронного декларування, має якесь відношення до Росії, до російських спецслужб і т. п. Якщо не матеріальне, то ідейне та ідеологічне. Тому державі та президентові потрібно діяти швидко, суворо, рішуче. Інакше України не буде. Бо судді не зупиняться на першому кроці. Далі вони посягнуть на мову, віру, армію, кордони і на державу. З’ясувалося, якась дюжина (напевно, таки «чортова») людей в Україні спроможна її знищити. Якщо, звичайно, цим людям дати можливість, ресурси і повноваження.

Серед явних ворогів зараз себе проявили і ті, кого до КСУ рекомендувала «Свобода» і президент Порошенко, і навіть близький наш земляк зі Стецеви Снятинського району Ігор Мойсик.

Знищуючи Україну, судді спробують на нашій землі спровокувати революцію. З жахливими наслідками і сотнями тисяч жертв. Тому нація не може й не повинна терпіти цій купці зрадників. Найкраще у цих умовах президентові через РНБО оголосити їх ворогами України, арештувати і судити за всією суворістю закону.

Зволікання – смерті подібне!

Якщо цього не станеться, в Україні почнуться бунти. Саме тоді, коли оголосять результати місцевих виборів. Згідно з першими обрахунками та екзитполами Україна вже поділена по Дніпру. Там, на лівому березі, перемагають відверті вороги – медведчуківці, шаріївці, пальчевці. Хоча не скрізь (і це дуже добре) їм вдалося взяти більшість у місцевих радах лівобережної України. Зокрема, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Херсонська, Дніпропетровська і навіть Одеська області не дозволили створити однозначну більшість з антиукраїнських партій.

Правобережна Україна зі столицею Київ голосувала за проукраїнські сили. Наша держава вистояла. Нація показала, що вона спроможна  мати свою державу, свою мову, свою віру, свою силу, свою правду…

Щодо віри…

Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що в Україні нема іншої церкви, як українська. Тобто УПЦ Московського патріархату – це незаконне, неканонічне і антиукраїнське вороже угрупування.

Але воно вкупі з Конституційним судом є найнебезпечнішим для української державності. «Рускій мір», російська церква і КСУ керуються з Кремля і фінансуються Росією. Тому вони відстоюють російські інтереси на території України. Вони мусять зникнути раз і назавжди.

У зв’язку з цим згадуються події річної давнини на Буковині. Саме тоді призначили головою ОДА Сергія Осачука.

На його призначення приїхав перший заступник голови офісу президента Зеленського Трофімов. Першим, з ким спілкувався Трофімов, були московські попи. Вони зустріли гостя з Києва на підступах  до ОДА. Спочатку подумалося, що це була випадкова зустріч. Але у політиці нічого не буває випадкового. З’ясувалося, що відразу після призначення Осачука, після його представлення заступник голови ОП разом уже з головою ОДА швиденько поїхали у Банчени на оглядини митрополитом Жаром. Там була і перша трапеза новопредставленого губернатора.

Здавалося, якого б це дідька губернаторові їхати до московського попа? З’ясовується, що без узгодження з Жаром у Чернівецькій області не представляють осіб, які претендують на високі посади. Осачук не став добрим винятком із кимось встановлених правил. І він відразу втратив авторитет у буковинців. Потім наробив ще помилок у кадрах. Згодом проявив себе нездалим під час коронавірусної пандемії. І, насамкінець, цілковито завалив вибори на Буковині. Його підкилимні  ігри проти команди Зеленського і «Слуги народу» довели до того, що в області нема у радах провладної більшості. А партія «Слуга народу» в обласній та Чернівецькій міській радах змушена йти в опозицію.

Опозиційні партії зараз взяли більшість у більшості рад області. Про це ще не відомо президентові. Але Зеленський, напевне, помітив уже злочинну діяльність Трофімова. Днями той був висвячений у сан якогось протодиякона російської церкви в Україні. А у зв’язку з провокаціями суддів КСУ заступник голови офісу президента був позбавлений посади і з ганьбою вигнаний геть.

Через тиждень-два відбудеться вигнання з посади Сергія Осачука і його нездалої команди.

І не допоможе їм «Рускій мір», Росія, Путін і Фірташ.

Післямова. Голова Чернівецької обласної організації партії “Європейська солідарність” Михайло Павлюк минулого року виконував обов’язки голови ОДА. І він бачив, як брутально, цинічно поводив себе Трофімов на Буковині. Тому кінець його був передбачуваним:

“Звільнили за певні недоопрацювання у регіональній модерації”
Історія про непрофесійність, випадковість й невідповідність займаній посаді та людську непорядність.
Президент сьогодні звільнив з посади першого заступника офісу Президента п.Трофімова. Людська пам’ять унікальна, переконаний, одного дня, в інтересах місцевих істориків, книголюбів, митців, зрештою, відповідальних співгромадян, прореагувавши на інші виклики сьогодення, ми грунтовно проаналізуємо зміст й досягнення окремих посадових осіб в органах діючої влади. Заради прийдешніх поколінь українців та недопущення помилок у розбудові нашої держави. А от людська сутність, на жаль, спрагла до неймовірних негативних метаморфозів, навіть не зважаючи на дуже важливі для кожного чоловіка поняття – честь, гідність та порядність….
Тому історія з приїздом Трофімова до Чернівців у листопаді 2019 р., його особиста неготовність та небажання вникнути у ситуацію в Чернівецькій області й компетентно визначити подальші пріоритети, поверхневість та персональну залежність від недержавних проросійських зовнішніх впливів, заслуговує у такому контексті уваги. Уваги окремо нашого суспільства та правоохоронних органів. Можливо, така запізніла реакція й звільнення злочинне? От шкода просто часу та буковинців, які вчергове з квітня 2019 року, стали заручниками, за словами радника офісу Президента, “недоопрацювань у регіональній модерації”.