Війна на порозі. Якщо завтра війна…

Росія таки брязкає зброєю на кордонах України. Білорусь Лукашенка тявкає з півночі. Нас хочуть налякати. А ми таки не лякаємося.

Путіністи розсилають якісь карти загарбання України аж до Житомира-Одеса. Ніби ці фейки повинні б дезорієнтувати українську націю і у нас може початися хаос.

А сталося навпаки. Нація об’єднується і разом з армією готова чинити опір загарбникові, фашистсько-путінському режиму і рашистській навалі. Кажуть, що у ці дні навіть антивакцинатори помирилися з вакцинованими. Замість розколу України Путін отримує міцну і незбориму націю, готову вчинити опір російським фашистам.

Кажуть, що Росія нападе на Україну десь в кінці січня на початку лютого.

Вже не нападе. Ми не злякалися російської орди. Орда злякалася стійкості українських збройних сил та сили руху всієї нації, готової стати на захист Української Держави.

В історії є приклади, коли навіть маленькі держави могли гідно протистояти імперіям. Зимова війна СРСР з Фінляндією тому доказ. Маленька Фінляндія зуміла дати урок великому і потужному монстру. Вона знала, що їй сподіватися можна тільки на власні сили і армію. Навіть зараз, уже після 80 років, фіни розуміють, що у будь-який момент Росія може напасти на них. Тому там збереглася обов’язкова призивна кампанія для чоловіків і добровільна для жінок. Після року строкової служби резервістів скликають на збори кожні 5 років.

Зараз фінська резервна армія налічує 15 відсотків населення країни. Це майже мільйон. Для такої малої країни – це дуже багато.

Уявляєте собі, якби в Україні впровадили фінський метод, то у будь-який момент до зброї може стати більше 7 мільйонів високопрофесійних військових і резервістів. Тоді ніякий Путін, ніякі фашисти з Росії не змогли б завоювати українські землі.

Сподіваємося, що саме ситуація, яка склалася на кордонах України у ці дні, допоможе нам краще озброїтися та навчитися вчиняти опір загарбникові.

І тоді Україна стане найбільшою потугою Європи і світу.

І так буде!

Карта з сайту німецького таблоїда Bild