Для Чернівецької області на сьогодні суттєво зменшили ліміти енергопостачання

⚡️ Сьогодні 19 грудня, через зниження атмосферної температури споживання електроенергії відчутно збільшилося. Відтак, дефіцит потужностей в системі теж буде значним.
👉 Наразі вже відновили свою роботу всі енергоблоки атомних станцій, які працюють на контрольованій території. Існують ще обмеження по мережах, які не можуть видати певну частину своєї потужності через наслідки ракетних обстрілів. «Думаю, що найближчим часом ми зможемо побачити повну потужність трьох атомних станцій в мережі. Через один-два дні ми зможемо ще збільшити обсяги тієї генерацію, яка доступна нашим споживачам,” – зазначив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

👉 Саме з названих причин на сьогодні диспетчери НЕК Укренерго надали усім регіонам суттєво нижчі ліміти споживання електроенергії. Для Чернівецької області дозволена потужність становить лише 158 МВт.
❗️ Нагадаємо, що енергосистема працює динамічно, ситуація змінюється щогодини і залежить від погодних умов та обсягів споживання у конкретну годину. Запровадження погодинних відключень необхідне, щоб зберегти вцілілу частину енергосистеми країни від перевантаження й технологічних аварій.

Джерело: Чернівціобленерго

peredplata