Буковинець під час ремонту садочка привласнив майже 400 тисяч гривень

У Чернівецькому районі судитимуть підприємця, який привласнив понад 365 тисяч бюджетних коштів: слідчі поліції завершили досудове розслідування

Співробітники відділення № 4 (м. Герца) Чернівецького райуправління поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо приватного підприємця, котрий вчинив підроблення офіційних документів та привласнив бюджетні кошти.

У ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що 34-річний житель Глибоцької громади, будучи приватним підприємцем, під час проведення ремонтних робіт в укритті дитячого садочка, привласнив державні кошти. Буковинець вніс неправдиву інформацію в акти виконаних ремонтно-будівельних робіт, а саме зазначив, що робота нібито виконана в повному обсязі.

Під час огляду вказаного бомбосховища, було встановлено, що жодних ремонтних робіт там не проводилося. Таким чином чоловікові вдалося заволодіти понад 365 тисячами гривень, виділених з місцевого бюджету.

Слідчі поліції зібрали докази протиправної діяльності підприємця та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частино 2 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво вказаного провадження здійснював Герцаївський відділ Чернівецької окружної прокуратури.  

Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata