Видавав за хабарі кваліфікаційні посвідчення на доступ до роботи – на Буковині затримано посадовця

Видача за хабарі кваліфікаційних посвідчень на доступ до роботи – на Буковині затримано одного з керівників міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці
За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури на одержанні неправомірної вигоди викрито одного з керівників Південно-західного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, посадовець налагодив схему незаконного збагачення на видачі кваліфікаційних посвідчень на допуск до роботи, що пов’язана з підвищеним ризиком.
Правоохоронці задокументували, що у травні цього року він отримав понад 10 000 гривень за видачу сертифікатів про успішне проходження щомісячного навчання з охорони праці та видачу відповідних посвідчень.
Особі повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюють слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією в м. Чернівці) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБ України в Чернівецькій області.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура
 

Залишити відповідь