Владислав Гераскевич: «Ініціював засідання Комісії атлетів НОК України, де вимагатиму позбавити Бубку членства в комітеті»

Український скелетоніст Владислав Гераскевич відреагував на розслідування Bihus Info про колишнього очільника НОК України Сергія Бубку, у якому йдеться, що той веде бізнес з окупантами під час повномасштабного вторгнення.

«До цього часу немає жодної реакції від Національного Олімпійського Комітету України та Міністерства молоді та спорту України. На сайті НОК України досі можна знайти російсько-пропагандистську книгу за авторством Бубки (детальніше тут), пан Сергій досі залишається членом Виконкому НОК України, тобто знаходиться у вищому керівництві найвпливовішої спортивної організації країни. (Виконком НОК України).

Дружба з Януковичем, корупційні скандали в IAAF, славнозвісний «Родовід Банк» та ще багато інших «зашкварів» – це лише частина того шлейфу, який вже дуже давно тягнеться за Бубкою. Але найогидніше в цій ситуації – це те, що людина, котра веде бізнес з окупантами, в той самий час має звання «Герой України». Найкращі захисники нашої країни, які боронять країну від геноциду, віддають свої життя за Україну, і Бубка, який цей геноцид спонсорує. Їх поставили в один ряд. Так не має бути.

Саме тому я ініціював засідання Комісії атлетів НОК України, яка відбудеться 11.07 (завтра), де буду вимагати позбавити Бубку членства в НОК України. Наступним кроком буде вимога позбавити його почесного звання «Герой України» та позбавлення інших державних нагород.

Всі виродки, які ведуть або вели бізнес з окупантами та тим самим збагачували бюджет держави-терориста, мають бути покарані, і обов’язково будуть покарані», – написав Гераскевич.

https://ua.tribuna.com/uk/bobsleigh/1000000080147-vladislav-geraskevich-inicziiroval-zasedanie-komissii-at/?utm_source=facebook&utm_medium=summer&utm_author=oros&fbclid=IwAR2mC3AOETTGJ1tSKWcTXCHNVdcVId5UZ4NcHv4tK5BlR_D6kp0m8sYluiw?utm_source=copy

peredplata