ЗАЛІЗНА БИТА ДАНИЛА ГЕТЬМАНЦЕВА

 
Вчора у столиці ледь не сталась чергова резонансна подія. На цей раз із заступником голови Державної податкової служби Євгеном Сокурою. Невідомі особи вирішили хладнокровно вбити Женю у центрі столиці. Про це повідомив його патрон і голова комітету Ради з питань фінансів, податків та митниці Данило Гетманцев.
Підозрювані ретельно підготувалась до реалізації кровожерливих намірів і через підставних осіб замовили бейсбольні бити.
За словами Гетманцева, мотив у кілерів просто залізний. “Схемщики”, як влучно підкреслив Данило, були у колишньому бізнесменами, однак чомусь все втратили і перейшли межу.
Втім, наші правоохоронні органи запобігли скоєнню смертовбивства. Все завдяки злагодженій роботі карного розшуку та мережі агентури у магазинах спортивних інвентарів. Для затримання кілерів було задіяно щонайменше 6 озброєних спецпризначенців поліції.
Наразі органи перевіряють знаряддя замаху з метою встановлення зв’язків із аналогічними інцидентами та причетність “схемщиків” у скоєнні аналогічних злочинів.
Однак вже зараз ми бачимо схожість із іншим полюванням на найефективніших чиновників держави.
Така ж біда сталася пару років тому, у 2021 році на Київщині, коли невідомі обстріляли в автомобіль першого помічника президента Сергія Шефіра. Тоді силами МВС були вжиті безпрецедентні заходи із пошуку всіх причетних до цієї події. Зокрема, було проведено обшуки у 80 приватних будинках у Херсонській області з вилученням майна. Однак силовики встановили, що жоден з обшукуваних не був на місці нападу на Шефіра того дня. Тяжкий злочин досі не розкритий.
А якщо серйозно, то абсурдність цього зашквару просто вражає.
Кілери з битами намагаються вбити ноу-нейм заступника податкової. Серйозно? Чи це ви підказуєте бізнесу шляхи вирішення проблем, які ви ж йому і створюєте, разом з вашими людьми у податковій?
Всі прекрасно розуміють, якщо хтось і намагався надавати штурханців вашому міньйону, то лише завдяки вашій диверсантській політиці знищення українського бізнесу, який вас вже просто ненавидить.
Цей замах заслуговує розслідування на найвищому рівні. Його міг би очолити, наприклад, Володимир Сівкович. Знаний силовик і патрон Гетьманцева, за сумісництвом – зрадник України, який розробляє плани окупації нашої держави.
А, якщо серйозно, не паліться вже так. Якщо вирішили розіграти з себе жертву, це треба робити тоньше. Хоча б, особисто не вмазуватися. З Шефіром може порадьтесь.

peredplata