На Буковині під час повномасштабної війни зросла кількість мільйонерів

Згідно з поданими у 2023 році деклараціями про майновий стан і доходи, у Чернівецькій області 73 фізичних особи, в тому числі фізичні особи підприємці, задекларували суми, що перевищують мільйон гривень. Це на 9 осіб більше, ніж у 2022 році.

Про це повідомляє Медіа агентство АСС з посиланням на відповідь ГУ ДПС у Чернівецькій області  на інформаційний запит журналістів.

Як стало відомо, 48 мільйонерів проживають у Чернівцях, а ще 25 – у районах області.  Серед декларантів-мільйонерів – 22 жінки. Найстаршому декларанту – 78 років, наймолодшому – 24 роки.

Мільйонери Буковини задекларували доходи від господарської діяльності, комп’ютерного програмування, роздрібної торгівлі пальним, вантажного автомобільного транспорту, а також гуртової та роздрібної торгівлі харчами та товарами широкого вжитку. Податківці зазначають, що не лише фізичні особи-підприємці задекларували такі високі доходи – громадяни також декларували суми в 1 мільйон гривень. Йдеться про доходи, отримані від продажу нерухомого та рухомого майна, іноземні доходи, інвестиційний прибуток, а також доходи у вигляді майна, отриманого у спадок.

Джерело: https://acc.cv.ua

peredplata