Час очікування в електронній черзі ввнтажівок на КПП Порубне на Буковині зменшилась у кілька разів

Час очікування в електронній черзі вантажних автомобілів на міжнародному пункті пропуску «Порубне» зменшилась з 2 тижнів на початку року до 2 діб зараз. 

Аро це інформує Чернівецька ОВА.

Результати впровадження проєкту «Електронна черга перетину кордону» проаналізували під час робочої зустрічі з актуальних питань щодо функціонування автомобільного транспорту в Чернівецькій області. Участь у ній взяли керівники Державної служби України з безпеки на транспорті, структурних підрозділів обласної військової адміністрації (обласної військової адміністрації), в Чернівецькій області, правоохоронних та контролюючих органів та установ, що здійснюють експлуатацію та утримання доріг загального користування державного та місцевого значення.

«Електронна черга перетину кордону» функціонує на території Чернівецької області з травня 2023 року. Зокрема йшлося про те, що впровадження сервісу зменшило скупчення автомобілів поблизу пункту пропуску. Серед позитивних показників і скорочення часу очікування в електронній черзі. Якщо на початку року він становив близько двох тижнів, зараз – до двох діб.    

🗣️Під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю щодо проведення габаритно-вагового контролю транспортних засобів на дорогах загального користування області та опрацювали подальші дії у боротьбі з нелегальними перевізниками. Також представили нового керівника відділу державного нагляду (контролю) у Чернівецькій області Державної служби України з безпеки на транспорті Олега Митрицького.

 

peredplata

Залишити відповідь