Долар і євро йдуть в атаку, гривні доведеться не солодко: курс валют здивує українців Курс валют від НБУ

Курс валют в Україні готує різкий поворот, гривня здасть позиції і дозволить долару і євро піти в атаку

 

Про це повідомляє Politeka з посиланням на прогноз Національного банку України.

Так, за 100 доларів, доведеться віддати 2425 гривень (подорожчання на +16 грн).

А за 100 євро сьогодні доведеться “вивалити” 2693 гривні (подорожчає на 3 грн).

 

Як повідомлялося раніше, гривня продовжить радувати українців стабильстью в першій половині 2020 року, але потім її чекає обвал. Такий прогноз озвучив астролог Влад Росс.

 

деньги, доллары, евро

Він упевнений, в першому півріччі гривня продовжить тенденцію, що склалася в кінці 2019 року і буде зміцнюватися.

“Наша національна валюта може зміцнитися до 19 гривень за долар, але з більшою ймовірністю курс буде на рівні 20-22 гривні за долар. Ревальвації гривні сприятиме і новий транш від МВФ (Україна його неодмінно отримає), і запуск ринку землі (швидше за все, це станеться до осені), і ряд інших чинників”, – каже Влад Росс.

 

При цьому він додав, що великий ризик падіння гривні з’явиться, коли вибухне світова фінансова криза, тобто починаючи з жовтня.

“Після з’єднання Сатурна і Плутона у вересні 2020 року, в жовтні, може вибухнути світова фінансова криза: Сатурн вказує на стагнацію і жорсткі структури, а Плутон – на світові фінанси. Плюс Меркурій буде ретроградним з 14 жовтня по 3 листопада, що також “піділлє масла у вогонь”. У результаті саме в цей момент настане світова криза. А з-за нього в Україні також розпочнуться різноманітні труднощі та проблеми в економіці”, – розповів Росс.

 

деньги, доллар, евро