Гра в хованки: журналісти розповіли про таємні візити бізнесмена з Буковини до Офісу президента та МВС.

ЗМІ розповіли про непублічні візити бізнесмена з Чернівецької області Іллі Павлюка до Офісу президента та до Міністерства внутрішніх справ України.

Про це йдеться у передачі “Схеми”

Журналісти у своєму розслідуванні розповіли, як різні олігархи приїжджають з таємними візитами на Банкову. Серед них був і непублічний підприємець, уродженець Чернівецької області Ілля Павлюк.

“5 листопада 2020 року. Бокові ворота до Офісу президента України. 17:18. Біля бокових воріт ОП відкриються двері. Звідти виходить чоловік з паперами в руках, і проходить повз наше авто. А за кілька хвилин повз нас проїжджає “Мерседес”. Це авто протягом року ми зустрічали на території Міністерства внутрішніх справ. Вперше на нього ми звернули увагу навесні цього року. Тоді, під час локдауну, він виїжджав з території бутіка-ресторану “Sanahunt” у центрі Києва, який мав бути закритий”, – йдеться у розслідуванні.

“Тоді авто приїхало до офісу, який знаходиться поряд з Офісом президента. З-за керма вийшов ось цей чоловік. Це бізнесмен Ілля Павлюк, який є непублічним. Він жодного разу не давав інтерв’ю. А в інтернеті є лише кілька його фотографій з концертів “95 кварталу”. Павлюк був помічником народного депутата 6 скликання Ігоря Калетника. У ЗМІ неодноразово писали про його вплив на митницю. І про зв’язок Павлюка із “Зе–Командою”, – розповіли журналісти “Схем”.

“Одразу після парламентських виборів у соцмережах з’явилось відео, де за одним столом у ресторані у Стамбулі сидить Ілля Павлюк, а також колишній міністр екології часів Януковича Микола Злочевський, який переховується від слідства за кордоном. Які функції бізнесмен виконує у владі Зеленського, і з яких причин таємно відвідує Офіс президента та МВС? До ефіру отримати коментар бізнесмена Павлюка не вдалося”, – йдеться у сюжеті “Схем”.

Також зазначається, що журналісти відправили інформаційні запити до ОП та МВС з проханням повідомити, що ця людина робила у вказаний час у приміщеннях вищих органів влади.

Проте у Авакова запит “Схем” проігнорували, а в Офісі президента сказали, що Зеленський жодних таємних зустрічей не проводить.