Силовики увірвались у ресторан в центрі Чернівців, який працював попри локдаун – відео

У Чернівцях пізно ввечері 10 січня співробітники Нацполіції увірвались до приміщення одного з ресторанів у центрі міста, який працював, незважаючи на локдаун.

Відеозапис із правоохоронцями, які раптово увірвались до закладу, поширюють у соцмережах очевидці, пише molbuk.ua

Користувачі соцмереж жваво обговорюють цю ситуацію. Зокрема, вони звернули увагу на те, що вказаний ресторан, попри посилений карантин, ввечері 10 січня розміщував на своїй Instagram-cторінці світлини та відео із вечірки.

Водночас користувачі соцмереж повідомляють і про інші численні ресторани Чернівців, які працюють, незважаючи на карантинні обмеження.

Як відомо, з 8 січня в Україні почав діяти локдаун, який передбачає суттєві обмеження.

Зокрема, забороняється проведення всіх масових заходів, новорічні та різдвяні концерти і ярмарки біля ялинок, відвідування освітніх установ (за винятком дитсадків та спеціальних закладів), торгівля на непродовольчих ринках, відвідування ТРЦ, продаж у магазинах товарів, які не належать до категорії дозволених, обслуговування клієнтів у кафе, барах, ресторанах, прийом відвідувачів у розважальних закладах, відвідування кінотеатрів, театрів та інших закладів культури, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота закладів сфери побутового обслуговування.