“Осачук, ганьба!”: У Чернівцях протестувальники пікетують ОДА проти високих тарифів

У Чернівцях під стінами обласної державної адміністрації в рамках всецкраїнського протесту майже сотня людей протестує проти високих тарифів на комунальні послуги та здорожчання газу. Як повідомляє ІА АСС, протестувальники вимагають встановити доступні тарифи та кажуть, що “не хочуть тимчасової милостині” і називають ситуацію “геноцибом свого народу”.

 

Присутні виступають за передачу газових мереж громадам. Лунають радикальні заклики, наприклад, перекривати дороги на знак протесту.

 

Протестуючі буковинці хочуь, щоб їх почув президент, а також вимагають, щоб до них вийшли голова Чернівецької облдержадміністрації та голова Чернівецької обласної ради.

 

Згодом, до протестувальників вийшов перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Богдан Ковалюк, однак люди вимагали голову ОДА Сергія Осачука, скандуючи «Осачук» та «ганьба».

 

 

У Чернівцях за будівлею ОДА стоїть військова автівка. Про це повідомляє кореспондент ТВА.

Як відомо, біля сходів будинку з левами триває численний мітинг проти здорожчання тарифів на житлово-комунальні послуги.

 

Фото ТВА

 

Паралельно з цим протестом, у селах Оршівці та Берегомет Кіцманського району люди перекрили трасу на Львів, вимагаючи зниження тарифів.

 

 

Фото патрульної поліції

 

 

Фото і відео ІА АСС, ТВА