Буковинська митниця відреагувала на запровадження санкцій щодо «топ-10 контрабандистів».

У територіальних органах Буковинської митниці трьох працівників відсторонили від посадових обов’язків після засідання Ради Національної безпеки та оборони України, на якому ухвалили рішення про запровадження санкцій щодо “топ-10 українських контрабандистів”.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба Державної митної служби України.

Зазначається, що загалом з територіальних органів Держмитслужби звільнено понад 100 працівників, серед них 17 осіб – керівники митниць та митних постів.

“Наразі, окрім персональних санкцій щодо кола осіб, діяльність яких пов’язують з контрабандою, вживаються заходи щодо посадових осіб митних органів, що можуть бути причетними до корупційних діянь”, – йдеться у дописі.

Також зазначається, що на сьогодні у територіальних органах відсторонені:

В Одеській митниці – 22 працівника;

У Закарпатській – 23 працівника;

У Київській – 8 працівників;

У Волинській – 23 працівника;

У Галицькій – 46 працівників;

У Буковинській – 3 працівника.

Нагадаємо, сьогодні РНБО ввела санкції проти “топ-10 української контрабанди”. Серед них – двоє бізнесменів з Чернівецької області.

Після засідання РНБО відсторонили понад 100 працівників митниці

 
Понад 100 митників відсторонили після засідання РНБО 3 квітня 2021
На митниці відсторонили десятки працівників / rubryka.com

Понад 100 митників відсторонили від виконання посадових обов’язків – у рамках боротьби з корупцією. Це сталося після засідання РНБО, на якому, зокрема, ввели персональні санкції проти низки контрабандистів.

Серед відсторонених працівників – 17 керівників митниць та митних постів. Підставою для такого рішення стало звернення Управління внутрішньої безпеки Державної митної служби.

Відповідні заходи вжили щодо посадовців, які можуть бути причетними до корупції. Зауважимо, що у відомстві назвали їх безпрецедентними.

Скількох людей відсторонили:

  • в Одеській митниці – 22;
  • у Закарпатській – 23;
  • у Київській – 8;
  • у Волинській – 23;
  • у Галицькій – 46;
  • у Буковинській – 3.

Зеленський про роботу митниці

Український президент Володимир Зеленський після засідання РНБО 2 квітня записав відеозвернення до українців. Він, зокрема, розповів про масштаби контрабанди в Україні.

Глава держави анонсував законодавчі зміни, наслідком яких буде криміналізація неправдивого митного декларування. “Боротьба з контрабандою буде продовжена”, – запевнив він.

 

РНБО ввела санкції

Своїм рішення Рада національної безпеки та оборони запровадила персональні санкції щодо низки українських контрабандистів. Мовиться, зокрема, про блокування активів.

Хто потрапив під нові санкції РНБО?

Іван Бокало, Валерій Пересоляк, Юрій Кушнір, Олександр Єрімічук, Орест Фірманюк, Вадим Альперін, Олександр Чудаков, Віктор Шерман, Олександр Кравченко та Володимир Дідух.

Обмеження ввели й проти 68 підприємств, які пов’язують з вищезгаданими людьми. Під санкціями тепер ще й 11 російських компаній, зокрема – “Росспвіробітництво”.