Вибираємо пневматичну гвинтівку: пружинно-поршнева або PCP

При покупці пневматичної зброї зазвичай головним питанням стає вибір механізму для повітря. Найбільш популярними системами вважаються пружинно-поршневі моделі та пневмати з попереднім накачуванням. Перші відрізняються доступністю, тоді як другі славляться своїми робочими характеристиками. Оцінімо всі плюси та мінуси кожної системи, що допоможе вам купити воздушку, яка буде відповідати вашим вимогам.

Особливості та переваги пружинно-поршневої пневматики

Даний тип пневматичних гвинтівок є всім відомими моделями з переломним стволом. Це воздушка з найбільш простою конструкцією, в яких зусилля для вильоту кульки створюється за допомогою пружини. Зведення пружини здійснюється за допомогою:

  • перелому ствола;
  • використання важеля нижнього, верхнього чи бокового розміщення.

Головною перевагою ППП гвинтівок є доступність і простота експлуатації. При цьому є чимало мінусів. Перед кожним пострілом вам знадобиться переламувати ствол або зводити важіль. Це не дуже добре для новачків, яким потрібно стріляти якнайбільше. Також постійне приведення механізму в дію призводить до його розхитування.

Поліпшеним варіантом пружинно-поршневої пневматики вважається система з газовою пружиною, яка служить не тільки набагато довше, але й характеризується мінімальною віддачею.

Особливості та переваги PCP гвинтівок

Такий тип пневматичної зброї вважається чи не найкращим. Гвинтівки PCP оснащуються спеціальним резервуаром, в який закачується стиснене повітря. Зробити це можна за допомогою балона чи помпи. Повітря знаходиться у газоподібному стані, що забезпечує високий тиск на кулю. Чим вищий тиск у резервуарі, тим потужнішим виходить постріл. Серед переваг такого механізму зазначають:

  • можливість виконання безлічі пострілів поспіль без втрати потужності;
  • практично повна відсутність віддачі; ● тривалий термін служби; ● легкий взвод.

Що стосується недоліків, це досить висока ціна таких воздушок, а також необхідність носити помпу або балон для заповнення резервуара.

Висновок

У плані функціонала пневматика з попереднім накачуванням має кращий вигляд. Вона ідеально підійде як для полювання, так і для плінкінгу. Якщо ж ви хочете купити повітря для розваги, то цілком можна обмежитися моделями ППП. Широкий вибір обох варіантів ви знайдете в інтернет-магазині ONE-CLICK.

peredplata