За підготовку закладу до навчального року: колектив скандального ліцею №7 у Чернівцях нагородили грамотою

Управління освіти Чернівецької міської ради нагородило колектив Чернівецького ліцею №7 за підготовку закладу до навчального року 2023/24.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив депутат міськради Олексій Каспрук, пише molbuk.ua.

“Школу, де звільнили директора за “систематичне невиконання своїх обов’язків”, яку Роман Клічук назвав “найкорумпованішою”, а Ірина Ткачук обіцяє колективу “всі кари небесні”… нагородили грамотою за бездоганну роботу…” – написав у дописі колишній мер Чернівців.

Як відомо, Світлану Рудько звільнили 13 вересня. Як зазначено в документі управління освіти, Світлану Рудько звільнили “у зв’язку з невиконанням у повному обсязі у встановлений строк зобов’язань щодо усунення порушень, виявлених позаплановою перевіркою фінансово-господарської діяльності ліцею, а також враховуючи наявність чинних дисциплінарних стягнень”.

Увесь педагогічний колектив на знак протесту проти рішення управління освіти написав заяви на відпустки з 14 по 27 вересня без збереження зарплатні.

15 вересня вчителі ліцею прийшли до міської ради та зустрілися із мером Чернівців Романом Клічуком.

А 18 вересня у Чернівецькій ОВА та в управлінні освіти міськради після тривалих обговорень ухвалили рішення: навчання у ліцеї №7 відновлюють відзавтра, з 19 вересня. В. о. директора поки що стане заступниця з навчально-виховної роботи цього закладу Надія Кейван.

Сергій Кізіма, якого терміново перевели з посади директора ліцею №14 на очільника ліцею №7, повертається до рідного закладу, де його всі чекають і навіть створили петицію з вимогою повернення улюбленого керівника.

Як і передбачав Сергій Кізіма, він на посаді директора ліцею №7 – тимчасово.

Водночас правоохоронці з’ясовуватимуть законність звільнення попередньої керівниці ліцею №7 Світлани Рудько.

Тим часом набрала необхідну кількість голосів для розгляду петиція про висловлення недовіри діям Ірини Ткачук.

peredplata