5 топових трендів ювелірних прикрас на 2024 рік

Якщо ви бажаєте бути в тренді та розглядаєте золоті прикраси на Minimal у пошуках чогось стильного, ця стаття для вас. В ній ми розглянемо п’ять основних трендів ювелірних виробів, які обіцяють зробити 2024 рік захопливим у світі прикрас.

Якщо коротко, нестандартні та експериментальні ювелірні вироби все частіше привертають увагу у світі моди, змиваючи традиційні стандарти “тихої розкоші”. Серед цього нового витоку дизайну прикрас, продовжують залишатися в топі ніжні перли. Срібло також повертається на підніжжя моди, будучи доступним за вартістю. Найтоповіші прикраси шукайте далі.

Відродження чокера: близько до шиї

Чокери та намиста, які щільно облягають шию, повертаються на вершину модних трендів у ювелірній галузі. Від грандіозних виробів з великою кількістю дорогоцінного каміння до мінімалістичних дизайнів, це аксесуар, на який варто звернути увагу.

Коштовності для рук: гарно так!

Прикраси для рук, вкриті дорогоцінними каменями, стають однією з ключових тенденцій. Від подвійних каблучок, що обіймають кілька пальців, до абстрактних форм у браслетах, це виражає сучасний дизайн та інновації у світі ювелірних виробів. Для теплої пори — те, що треба!

Ювелірні вироби, натхнені мистецтвом

Модні бренди пропонують прикраси, які можна носити не лише як ювелірні вироби, але і як частину одягу. Від ланцюжків для тіла до діамантових стрічок для прикраси одягу, це новий погляд на ювелірне мистецтво. Для вишуканих вечірніх образів — саме те!

Гіпермаксималізм: трендові сережки

Вуха у цьому році мають підготуватися до “великих” звершень, адже стилісти пропонують прикрашати себе аксесуарами гігантських розмірів. В буквальному сенсі. Сережки XXL вражають не лише розміром, але і виразним геометричним або абстрактним дизайном. Загадкові форми та структури додають прикрасам неповторного стилю та сучасності.

Стильні прикраси, натхнені їжею

Сережки у формі грибів та кулони у вигляді яблук входять в нові модні колекції. Ювеліри використовують натхнення від їжі, створюючи оригінальні та смачні коштовності. Це не просто прикраси, але і вираження творчості та непередбачуваності у дизайні. Шукайте свої улюблені ювелірні смаколики.

 

Ці п’ять трендів підкреслюють креативний розвиток у світі ювелірних виробів та вказують на велике різноманіття стилів та напрямків у цьому році. Обирайте те, що відгукується саме вам. 

 

peredplata

Залишити відповідь