Містери так не чинять. Сергій Палкін гостро відреагував на призначення Луческу

Палкін вустами Ахметова? Зачепив і Спиридона

Сергій Палкін, генеральний директор “Шахтаря“, прокоментував призначення головним тренером київського “Динамо” екс-наставника гірників Мірчі Луческу, який очолював “помаранчево-чорний” клуб у 2004-2016 роках.

У керівництві клубу, за словами Палкіна, аналізували причини ухвалення Луческу саме такого рішення, але відповідь, вочевидь, не знайшли.

Президент “Динамо” сказав під час зустрічі з ультрас, що він розмовляв з Луческу. Той нібито злий на президента Шахтаря, бо він його звільнив. Хоче довести, що це було неправильне рішення. Може, в цьому одна з причин?

Читайте такожЛуческу спитає в Ріната Ахметова дозволу очолити київське Динамо – румунські ЗМІ

Але не можна обходити боком і ухвалення рішення самим Луческу. Я пропрацював у клубі 17 років. Навіть у страшному сні не можу уявити, що опинюся в “Динамо”. Я не іноземець, може, у них це якось простіше відбувається? Але перший асистент Карло Ніколіні, він іноземець, відмовився. Хоча Луческу його запрошував. Він сказав, що не зможе ходити по Києву і дивитися в очі вболівальникам “Шахтаря”.

Зате пішов його асистент Спиридон. Хоча, за великим рахунком, його функції зводяться до перекладу, а не тренувального процесу.

Якщо підсумувати, Луческу називають Містером. Але цей його вчинок… містери так не чинять.

peredplata