Як будуть голосувати у Чернівцях? Соціологи ЧНУ

Дослідники протягом двох тижнів опитали понад 700 чернівчан різного віку, не молодше 18 років.

Соціологи та політологи ЧНУ на замовлення ТОВ «Рейтинг Груп Україна» провели опитування та визначили політичні вподобання чернівчан на прийдешніх місцевих виборах. Дослідження провели методом особистого анкетування.

В опитуванні взяли участь 740 респондентів різного віку, статі, національності від 18 років і старше. Його проводили з 1 до 15 серпня. 

Так, згідно з опитуванням, рейтинг уподобань жителів Чернівців очолює «Слуга народу». Якби вибори провели наступної неділі, за них віддали б свої голоси 22,2% з-поміж тих, хто має намір голосувати і 20,9% з тих, хто вже визначився з вибором.

Друге місце за кількістю голосів посіла б «Європейська солідарність» із 15,6% та 14,1% відповідно.

На третій сходинці – ОПЗЖ з 10,1 та 11 відсотками.

Ще однією політичною силою, яка, згідно з опитуванням, подолала б прохідні 5%, аби потрапити до міської ради, стала «Батьківщина». За неї готові віддати 6,3% тих, хто має намір, та 6,1%, хто визначився з вибором.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/kogo-chernivchani-hochut-bachiti-v-miskiy-radi-politologi-ta-sociologi-chnu-oprilyudnili-rezultati-62252?fbclid=IwAR2BVkThsgyvG0ACvW-YnJBvMyyEv8LlToqC0ZsVtkdJlZHG3hRJEOXUJDU. Сайт http://acc.cv.ua/