Пара відгуляла весілля на 8 тис. євро та не заплатила

Молодята з розмахом відсвяткували весілля в одному з ресторанів в іспанському містечку Вівер (провінція Луго, Галісія), запросивши 200 чоловік. Однак коли справа дійшла до оплати, виявилося, що молодята зникли.
З розмахом відсвяткувати весілля в ресторані вирішили місцеві роми. Вони внесли заставу в розмірі 1,5 тисячі євро, надали документи, підписали договір і залишили контактні телефони.

Коли прийшов час розрахуватися за банкет, молодята заявили, що батько нареченого, який повинен все оплатити, зараз знаходиться “не в змозі” і вони заплатять пізніше. Однак на наступний день не вдалося знайти жодного з членів сім’ї. На телефонні дзвінки ніхто не відповідав. Сума боргу новоствореної сім’ї склала 8 тисяч євро.

Через кілька днів вдалося вийти на зв’язок з сестрою брата молодого. Жінка спочатку сказала, що чоловік пропав, а потім, що він поїхав до Румунії за грошима.

Власники ресторану звернулися в поліцію. Сім’я ромів досить давно жила в Вівер, в румунській громаді. Ніяких даних про членів сім’ї у поліції немає.

Знайти молодят або близьких родичів правоохоронцям поки не вдається. У поліції не виключають, що сім’я повернулася до Румунії.