Всеукраїнське опитування Зеленського, з’ясувалося, що буде з виборами 25 жовтня: “ЦВК готується до…”.

Можуть не встигнути в строки
У ЦВК поки нічого не знають про всеукраїнське опитування, яке президент Володимир Зеленський пообіцяв організувати на місцевих виборах 25 жовтня
 

Про це в коментарі виданню “КП в Україні” заявив глава прес-служби відомства Костянтин Хівренко, пише Politeka.net. За його словами, Центральна виборча комісія не отримувала жодних розпоряджень, а тому навіть не готується до проведення масштабного заходу.

“Мені не відомо, про що говорив і що анонсував президент. Звертайтеся в прес – службу офісу президента”, – повідомив Хівренко. – “На сьогоднішній день ЦВК готується до проведення місцевих виборів і проміжних парламентських виборів у 208 мажоритарному окрузі”.

 

Представник Центрвиборчкому також не зміг відповісти, скільки часу знадобиться держструктурі для організації всеукраїнського опитування і чи встигнуть вони закінчити всі необхідні роботи до 25 жовтня.

 

Напередодні Володимир Зеленський зробив офіційне відеозвернення до громадян України, в якому закликав усіх прийти на виборчі дільниці і відповісти на п’ять питань, проте їх суть розкривати не став. Президент підкреслив, що такий захід проведуть вперше в історії країни:

 

выборы, карантин

“Право народу України на власну думку-священне. Йому не потрібно благословення від політиків. І ніщо не заважає нам з тобою просто поговорити відверто. 25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань”.