Людину, яка принизила Кличка, вбили в ресторані: чому так сталося

Чоловік загинув прикриваючи доньку
 

Скоро 18 років, як Володимир Кличко зазнав найшвидшої поразки в кар’єрі. 8 березня 2003 року три з половиною хвилини знадобилося Коррі Сандерсу, щоб знищити чемпіона.

Про це пише газета Сьогодні.

Чотири рази Володимир був на підлозі! На це побиття боляче дивитися. Судіть самі

 
 

Хто познущався над Кличком?

Коррі Сандерсу було 37 років. Компанія “Юниверсум”, яка вела братів Кличків, спеціально підписала з ним контракт, щоб звести з чемпіоном WBO.

Коррі народився в ПАР. Був знатним бійцем у любителях – 180 перемог у 191 бою. Однак не зміг брати участь у великих міжнародних турнірах, оскільки ПАР перебувала під санкціями.

Тому після навчання він пішов працювати в поліцію Преторії. Там Коррі повернувся в бокс, оскільки санкції були зняті і він зміг спробувати себе в профі.

 

На шляху до Кличка Сандерс вигравав чемпіонський титул за версією WBU. В кінці 90-х і на початку 2000-х чемпіонський пояс цієї організації котирувався високо.

ДО РЕЧІ, чемпіоном Коррі став після перемоги над Россом П’юрітті. Тим самим, який відмітив Володимира Кличка в Києві.

Поступився він титулом Хасиму Рахману. Тому, хто вимкнув світло перед Ленноксом Льюїсом.

Але в 2003 році кар’єра Коррі була на заході сонця. Про це подумав і Володимир, який з прохолодою поставився до суперника. І тут же був покараний.

Помста за брата

У квітні 2004-го Сандерс отримав шанс стати чемпіоном світу за версією WBC. Для цього необхідно було лише перемогти Кличка. Старший. Але Віталій добре вивчив помилки брата і виграв технічним нокаутом у восьмому раунді.

Захищав дочку

22 вересня 2012 року в передмісті Преторії сім’я Сандерса відзначала день народження племінника боксера. У цей момент в ресторан увірвалися грабіжники. Вони почали стрілянину і Коррі, прикриваючи дочку, отримав дві шалені кулі – в живіт і руку. Боксера не врятували.

“Ми будемо пам’ятати Коррі як велику людину як на рингу, так і за його межами. Він був великим бійцем з великим серцем, який завжди представляв бокс з позитивного боку”, – так відреагували на загибель Сандерса брати Клички.

Незабаром поліція заарештувала трьох підозрюваних, громадян Зімбабве. 11 лютого 2015 року Верховний суд у Преторії засудив кожного з них до 43-х років ув’язнення.