«Люди прекрасної душі»: на Буковині пішли з життя відомий освітянин та його дружина

На Буковині пішов з життя відомий освітянин, член правління Румунського культурологічного центру “Еудоксіу Гурмузакі” Корнелій Нікітович та його дружина Одарка Іллівна.

Про це йдеться у тексті співчуття друзів та колег померлого.

“Освітяни краю з сумом сприйняли звістку про передчасну смерть Нікітовича Корнелія Федоровича та його дружини Одарки Іллівни. На освітянській ниві Корнелій Федорович багато років самовіддано і професійно віддавався роботі, користувався заслуженою повагою, був патріотом нашої держави”, – йдеться у некролозі.

“Пішли з життя люди прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Вони жили, раділи світу, людям, що їх оточували. У скорботі низько схиляємо голови, молимось за упокій їхніх душ. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме їх світлі та щирі дущі в Царство Небесне. У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий світлий спомин про Корнелія Федоровича, Одарку Іллівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто їх знав, любив та шанував. Вічна і світла пам’ять”, – зазначається у тексті співчуття, яке підписали Філіпчук Г.Г., Бауер М.Й., Чортик Б.Р., Івашин Ю.О., Цуркан Л.П., Швець А.Ф., Тарангул Л.М., Потурнак Б.М., Аносова О.І., Попович Є.М., Дирда С.П., Довгань С.І., Токар П.П., Марку Д.І.

Новини Партнерів

Залишити відповідь