У Чернівцях пройде низка заходів з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

Світ ловив його, та не спіймав.
 
На межі давнього й нового періодів українського письменства височить постать Григорія Савича Сковороди –  філософа, богослова, поета, педагога, музиканта, українського генія світової культури.
 
На початку грудня світ відзначає 300-річчя Григорія Сковороди. Видатний українець жив та творив у XVIII столітті, та його вчення залишається не менш актуальним і в XXI.
 
Відчути повною мірою глибину та важливість постаті українського мандрівного філософа буковинці та гості краю зможуть, відвідавши культурно-мистецькі заходи, які підготували обласні заклади культури і мистецтва.
 
Так, уже 30 листопада о 14:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Михайла Івасюка відбудеться вечір-посвята «Світ Сковороди».
 
1 грудня о 14:00 обласний краєзнавчий музей запрошує на філософський вечір-бесіду з нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди.
 
1-2 грудня об 11:00 та о 13:00 в обласному музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської відбудуться покази театралізованої розповіді про видатного українця  «В пошуках щастя» для учнів та студентів навчальних закладів області.
 
Відвідати прем’єру вистави всі охочі зможуть у день народження філософа, 3 грудня о 17:30.
 
Також 2 грудня о 15:00 в обласній філармонії ім. Дмитра Гнатюка відбудеться філософсько-мистецьке дійство «Світ Сковороди у всесвіті сучасного українця».
 
Пізнати музичний світ Григорія Сковороди на лекції-презентаціі за участю к.філол. наук Валентини Чолкан запрошує 3 грудня о 12:00 обласний художній музей.
 
Джерело: пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації