Де та коли посвятити паску у Чернівцях?

 

У Чернівцях великодні богослужіння та освячення кошиків проводитимуть надвечір 15 квітня до настання комендантської години та вранці 16 квітня, вранці після її закінчення.

13 квітня, відбулось засідання Ради оборони Чернівецької області, на якому розглядали ряд питань, серед яких і скорочення тривалості комендантської години. Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, ухвалено рішення, що комендантська година у Чернівецькій області, починаючи з 15 квітня, триватиме з 00:00 до 04:00 ранку.

▪️ Храм Святої Параскеви Сербської ПЦУ вул. Заньковецької, 24.

Субота, 17:00 – утреня, 19:00 – освячення пасок.

Неділя, 05:00 – утреня, 6:30 – Божественна Літургія і освячення пасок, 08:30 – освячення пасок.


▪️ Трьох Святителів ПЦУ вулиця Коцюбинського, 2.

Неділя, 05:30 – Пасхальне Богослужіння. Не раніше 06:30 до 11:00 з інтервалом що пів години освячення пасок.


▪️ Храм Рівноапостольного Князя Володимира ПЦУ, вул. Воробкевича.

Субота з 23:00 до ранку – богослужіння.

Неділя 05:00 – освячення пасок.


▪️ Храм Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, вулиця Руська, 28.

Субота з 12:00 до 18:00 – освячення пасок.

Неділя – 7:30 і 10:00 – Божественна Літургія.

З 06:00 до 12:00 – освячення пасок.


Поліція Буковини закликає громадян відповідально поставитися до заходів безпеки під час відзначення Великодня

З 15 на 16 квітня на території Чернівецької області проходитимуть святкові богослужіння. Для забезпечення публічної безпеки буде залучена максимальна кількість буковинських поліцейських. Правоохоронці стежитимуть за недопущенням кримінальних та адміністративних правопорушень, а також за дотриманням вимог встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні.

Цими вихідними увага поліцейських буде зосереджена на безпечному святкуванні Великодня. Під час відзначення релігійних свят, особовий склад поліції Буковини посилено дбатиме про безпеку і спокій всіх жителів та гостей краю. Зокрема, поліцейські патрулюватимуть території поблизу культових споруд, вулиці населених пунктів і автошляхи Чернівецької області та миттєво реагуватимуть на будь-які загрози чи провокації.

Правоохоронці звертаються до вірян та священнослужителів з проханням дотримуватись обмежень комендантської години та не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога» навіть під час богослужінь. Нагадуємо, що на території Чернівецької області скоротили тривалість комендантської години. З 15 квітня вона триватиме з 00:00 до 04:00.

Закликаємо громадян не легковажити правилами безпеки, бути свідомими та законослухняними. Ви можете дистанційно приєднатися з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

 

peredplata